Za kakršnokoli duhovno oskrbo pokličite na telefonsko številko župnišča 04 233 28 70. Mogoče je prejeti sv. obhajilo in zakrament sv. spovedi, vendar po predhodnem dogovoru po telefonu, pod pogojem, da ste popolnoma zdravi in ob upoštevanju vseh preventivnih ukrepov.

G. župnik bo mašo daroval po oznanjenih namenih sam, zasebno, brez prisotnosti vernikov.

Starše, stare starše in botre vabimo, da z veroučenci pogledajo snov aktualnega tedna, ki bi se v normalnih razmerah obravnavala pri verouku. V pomoč naj vam bodo kateheze, ki so objavljene na strani “Verouk na daljavo”.

29.11.: Prva adventna nedelja – nedelja Karitas
Kdor bi morda še želel prispevati ob letošnjem Klicu dobrote, tule je povezava z vsemi potrebnimi podatki. Na tej povezavi pa si lahko ogledate posnetek letošnjega koncerta.

18.12.: Karitas – delitev hrane ob 17.00

18.12.: Molitev Schoenstattske molitvene skupine po domovih na daljavo.